Implanty stomatologiczne

Implanty pozwalają na stałą odbudowę brakujących zębów bez konieczności naruszania struktury zębów sąsiednich. Leczenie to polega na umieszczeniu tytanowej śruby w kości, która imituje korzeń zęba. Na tej bazie, wykonywane są uzupełnienia protetyczne odbudowujące ząb.

Dla każdego Pacjenta podczas pierwszej konsultacji
ustalany jest indywidualny plan leczenia i kosztorys.

Leczenie implantologiczne prowadzi dr n. med. Tomasz Nowak specjalista chirurgii stomatologicznej.
Dr n. med. Tomasz Nowak - ukończył studia medyczne na Oddziale Stomatologii UJ Collegium Medicum w roku 2004. W roku 2010 uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2012 roku zakończył szkolenie z zakresu specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Członek Piezosurgery Academy. Uczestnik kongresów i szkoleń w kraju i za granicą, m.in. Berlin, Genua, Frankfurt, Palma de Mallorca. Autor publikacji z zakresu stomatologii. Laureat nagrody im. Profesora Sycha wydawanej przez Krakowskie Towarzystwo Lekarskie. W roku 2011 uzyskał prestiżową nagrodę Platinum Preferred Award 2011.
Platinum Preferred Award jest nagrodą przyznawaną na podstawie kilkudziesięciu kryteriów, m.in.: osiągnięcia implantologiczne, dynamika rozwoju, lokalne kampanie promujące leczenie, zaangażowanie w upowszechnienie leczenia implantologicznego wśród pacjentów oraz nieustanne dążenie do rozwoju i dokształcanie się.

Systemy implantologiczne

  • Alpha Bio - system izraelski, cena 3 000 PLN za implant+korona
  • Nobel Biocare - system szwedzki cena 4 900 PLN za implant+korona
  • Astra - system szwedzki cena 5 900 PLN za implant+korona